Basketboll

“VRESHTARËT” NJË ÇEREK LARG FITORES

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Lipjanit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultatin 70-46.

Tek Rahoveci po dallohet, Howard me 18 pikë.

Tek Lipjani deri tani po dallohet, Stuckey me 15 sosh.

Komentet janë të mbyllura.