Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: EPËRSI E KONSIDERUESHME E RAHOVECIT NDAJ LIPJANIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i dytë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Lipjanit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultatin 49-32.

Tek Rahoveci po dallohet, Howard me 13 pikë.

Tek Lipjani deri tani po dallohet, Stuckey me 11 sosh.

Komentet janë të mbyllura.