Basketboll

EKSKLUZIVE: JETA ZEKA NDRYSHON PISTËN, KALON TEK BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Përkundër se Jeta Zeka ishte zyrtarizuar si lojtare e KB Prishtinës në konkurencën e femrave, një gjë e tillë si duket nuk ka ndodhur.

AsistiOnline.com ka mësuar ekskluzivisht, se   basketbollistja pejane, Jeta Zeka është pothuajse lojtarja më e re e Bashkimit të Prizrenit.

Ende nuk dihen arsyjet e prishjes së marrëveshjes në mes të skuadrës prishtinase dhe lojtares në fjalë.

Zeka së fundmi ishte pjesë e Penzës së Pejës dhe ishte nga lojtaret më të dalluara në kampin pejanë.

Komentet janë të mbyllura.