Basketboll

Ç3: PEJA NUK E LËSHON AVANTAZHIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së parë në xhiro’në e katërt në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Pejës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 56-65.

Tek Feronikeli po dallohet, Arti Hajdari me 12 pikë.

Tek Peja deri tani po dallohet, Sirko me 17 pikë.

Komentet janë të mbyllura.