Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: PEJA VAZHDON ME AVANTAZH NDAJ NIKLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë në xhiro’në e katërt në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Pejës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 36-42.

Tek Feronikeli po dallohet, Arti Hajdari me 9 pikë.

Tek Peja deri tani po dallohet, Jordan Martin me 10 pikë.

Komentet janë të mbyllura.