Basketboll

Ç3: PRIZRENI RRIT AVANTAZHIN NË LIPJAN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e katërt në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Prizrenit.

Pas çerekut të tretë, skuadra e Ponte Prizrenit po avancon me shifrat 75-90.

Tek Lipjani po dallohet, Stuckey me 26 pikë.

Tek Prizreni deri tani po dallohet, Cole me 21 pikë.

Komentet janë të mbyllura.