Basketboll

Ç3: PEJA PËRMBYS GJITHÇKA NDAJ LIPJANIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së parë në xhiro’në e pestë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Pejës dhe Lipjanit.

Pas çerekut të tretë ekipi i Pejës e ka përmbysur rezultatin dhe tash po avancon 73-64.

Tek Peja deri më tani po dallohet, Sirko me 18 pikë.

Tek Lipjani u dallua, amerikani Stuckey me 29 pikë.

Komentet janë të mbyllura.