PESËSHET E PARA: RAHOVECI-BASHKIMI

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Rahoveci-Bashkimi dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Rahoveci e nisë kështu: Bradford, Gray, Qallaku, Ejupi, Gunjina.

Bashkimi e nisë me këtë pesëshe: Makasqi, Karanezi, Ross, Brigdeman, Biraj.