Basketboll

PESËSHET E PARA: TREPÇA-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë në xhiron e gjashtë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Trepça-Peja dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Trepça e nisë kështu: Hanes, Boyce, Tahiri, Azemi, Williams.

Peja e nisë me këtë pesëshe: Armstread, Morgan, Martin, Berisha, Sirko.

Komentet janë të mbyllura.