Basketboll

BASHKIMI MBYLL PJESËN E PARË NË AVANTAZH NDAJ PRIZRENIT

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së fundit dhe njëherazi derbi në xhiro’në e gjashtë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Bashkimit dhe Prizrenit.

Pas pjesës së parë ekipi i Bashkimit po e mban avantazhin e çerekut të parë 44-38

Tek Bashkimi deri më tani po dallohet, Stevie Clark me 13 pikë.

Tek Prizreni deri tani u dallua, Cole me 11 pikë.

Komentet janë të mbyllura.