Basketboll

Ç3: YLLI ZVOGËLON DIFERENCËN NDAJ RAHOVECIT

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë dhe njëherazi derbi në xhiro’në e gjashtë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Golden Eagle Yllit e Rahovecit.

Pas çerekut të tretë ekipi vendas i Yllit e ka avantazhin fillestar 62-68.

Tek Ylli deri më tani po dallohet, Bunjaku me 19 pikë.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Gray me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.