Basketboll

PESËSHET E PARA: BASHKIMI-PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së fundit dhe derbi në xhiron e gjashtë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Bashkimi dhe Prizreni dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Bashkimi e nisë kështu: Ross, Clark, Brigdeman, Biraj, Karanezi.

Prizreni e nisë me këtë pesëshe: Canada, Sanders, Zenelaj, Holley, Ademi.

Komentet janë të mbyllura.