Ç3: VAZHDON EPËRSIA E PRISHTINËS NDAJ APOELIT

0

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për fazën e grupeve në FIBA Europe Cup, ndërmjet Prishtinës dhe Apoelit të Qipros.

Pas çerekut të tretë ekipi i Prishtinës vazhdon ta ketë avantazhin 71-61.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Dardan Berisha me 28 pikë.

Tek Apoeli deri tani u dallua, Garrett JR me 15 pikë.