Basketboll

Ç1: LIPJANI MERR AVANTAZHIN FILLESTAR TË NDESHJES

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Lipjanit.

Pas çerekut të parë ekipi i Lipjanit e ka avantazhin fillestar 19-20.

Tek Feronikeli deri më tani po dallohet, Sholla me 7 pikë.

Tek Lipjani deri tani u dallua, Jenkins me 6 pikë.

Komentet janë të mbyllura.