Basketboll

PESËSHET E PARA: YLLI-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë, në xhiron e tetë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Golden Eagle Ylli-Peja dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Ylli e nisë kështu: Morina, Zekiqi, Bunjaku, Krasniqi, McKay

Peja e nisë me këtë pesëshe: Berisha, Armstred, Sirko, Morgan, Martin

Komentet janë të mbyllura.