Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË: RAHOVECI NË DISAVANTAZH NDAJ EKIPIT BULLGAR

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e takimit të vlefshëm për Ligën Ballkanike, ndërmjet Academic Bultex dhe Rahovecit.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra bullgare e Academic Bultex,  me rezultatin 52-33.

Deri tani tek “vreshtarët” me lojë të mirë po dallohen, Veseli me 10 pikë e Bradford me 6 pikë.

Komentet janë të mbyllura.