Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË NË NIKOZI: PRISHTINA ME AVANTAZH NDAJ APOELIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e takimit të vlefshëm për fazën e grupeve në FIBA Europe Cup, ndërmjet Apoel Nicosia dhe Sigal Prishtinës.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra jonë kosovare, Sigal Prishtina me rezultatin 46-52.

Deri tani tek prishtinasit me lojë të mirë po dallohen, Divine Myles me 17 pikë e Tmusic e Alihodzic me nga 11 pikë.

Komentet janë të mbyllura.