Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË NË SHKODËR: RAHOVECI NË DISAVANTAZH NDAJ VLLAZNISË

Është mbyllur edhe pjesa e parë e duelit të vlefshëm për Ligën Ballkanike, ndërmjet Vllaznisë së Shkodrës dhe Rahovecit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra shqiptare e Vllaznisë me rezultatin 39-29.

Tek Rahoveci deri tani u dalluan, McFolley me 11 pikë e Howard me 7 pikë.

 

Komentet janë të mbyllura.