Ç1: ACADEMIC.B ME EPËRSINË FILLESTARE NË PEJË

0

Ka përfunduar çereku i parë i duelit të vlefshëm për Ligën Ballkanike, ndërmjet Pejës dhe Academic Bultexit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra mysafire e Academic Bultex me rezultatin 24-26.

Tek Peja deri tani u dalluan, Hajrizi me 11 pikë e Sirko me 8 pikë.