Basketboll

VAZHDON EPËRSIA E BULTEXIT NDAJ PEJËS NË PJESËN E PARË

Ka përfunduar edhe pjesa e parë e duelit të vlefshëm për Ligën Ballkanike, ndërmjet Pejës dhe Academic Bultexit.

Pas çerekut të dytë po avancon skuadra mysafire e Academic Bultex me rezultatin 43-52.

Tek Peja deri tani u dalluan, Hajrizi me 14 pikë e Sirko me 13 pikë.

 

Komentet janë të mbyllura.