NIKLI-PRISHTINA HAPIN XHIRON E KËTIJ VIKENDI

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ditën e sotme do të nisë xhiro e 14-të e Superligës së Basketbollit Kosovar.

Dueli hapës i xhiros luhet në Rahovec, atje ku Feronikeli e pret Prishtinën. Skuadra nga Drenasi ka tri fitore dhe nëntë humbje në këtë edicion, derisa prishtinasit kanë shtatë fitore dhe tri humbje në dhjetë ndeshje të zhvilluara.

Ndeshja nisë në ora 17:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “Art Motion”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com