Basketboll

EKSKLUZIVE: ARTI HAJDARI NË BISEDIME TË AVANCUARA ME KËTË SKUADËR

Prishtinë(AsistiOnline) – Pllejmekeri pejan, Arti Hajdari mund të ndërroj ambient gjatë afatit kalimtar të janarit.

AsistiOnline.com nga burime të sigurta ka mësuar ekskluzivisht se, Arti Hajdari është afër arritjes së marrëveshjes me skuadrën  nga Superliga e Kosovës, Ponte Prizreni

Hajdari aktualisht po luan tek skuadra e Feronikelit dhe pas performancave të jashtëzakonshme të tij këtë stinor me klubin nga Drenasi, Hajdari ka rënë nën-llupën e shumë skuadrave kosovare, ndërsa Ponte Prizreni me gjasa do të jetë skuadra e tij e re.

Në ditët në vijim kjo ujdi mes palëve(Prizreni-Hajdari), pritet të publikohet edhe zyrtarisht.

 

Komentet janë të mbyllura.