Basketboll

KRYENDESHJA E XHIROS SONTE NË RAHOVEC

Këtë mesjavë do të zhvillohet do të zhvillohet xhiroja e 23-të e Superligës së Kosovës në basketboll.

Derbi i kësaj xhiro do të zhvillohet të pikërisht sonte në Rahovec, ku Vreshtarët e presin Bashkimin. Rahoveci është lider i renditjes me 35 pikë apo 15 fitore dhe pesë humbje, kurse Bashkimi ndodhet në vendin e pestë me 31 pikë ose 12 fitore dhe shtatë humbje. Takimi në palestrën “Mizahir Isma” pritet të jetë shumë interesant.

Ndeshja nisë në ora 19:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “ART MOTION”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

 

Komentet janë të mbyllura.