Basketboll

XHIRO HAPET SOT ME NJË DERBI

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e 23-të e Superligës së Kosovës në Basketboll, luhet këtë mesjavë.

Sfida e parë e javës do të zhvillohet sonte në mes Ponte Prizrenit dhe Trepçës. Prizrenasit kanë 12 fitore dhe tetë humbje, derisa mitrovicasit katër fitore dhe 13 humbje.

Ndeshja nisë në ora 17:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “ART MOTION”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

 

Komentet janë të mbyllura.