Basketboll

VESELI KONFIRMON FORMËN E MIRË, QË PO KALON AI DHE BASHKËLOJTARËT E KOSOVËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Gjatë qëndrimit të stafit të ASISTIT në kampin stërvitor të Kosovës, basketbollisti i Përfaqësueses, Alban Veseli konfirmoi formën e mirë në të cilën po kalon ai dhe bashkëlojtarët e ekipit kombëtar dhe atë presin ta vazhdojnë në Bratisllavë.

”Kemi mungesa siç janë, Dardan Berisha, Lis Shoshi, Samir Zekiqi, por me potencialet që kemi…

Prononcimi i plotë i Albanit në video-link:

 

Komentet janë të mbyllura.