Basketboll

REZULTATET E FUNDIT PËR COVID-19 TE KOSOVA: FLET DREJTORI GRANIT RUGOVA

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfaqësuesja e Kosovës e cila tashmë gjendet në Bratisllavë, para dy ndeshjeve para-kualifikuese për Kupën e Botës 2023, tashmë i ka pranuar rezultatet e testimeve për covid-19, për lojtarët dhe stafin e saj.

Drejtori i Përfaqësueses sonë, Granit Rugova në një prononcim ekskluziv për AsistiOnline.com i ka kumtuar këto rezultate dhe prononcimin e tij, mund ta ndiqni si më poshtë:

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.