Basketboll

RUGOVA DHE HAJRIZI, KRIJOJNË SITUATË KOMIKE NË INTERVISTË PËR ASISTIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Fisnik Rugova dhe Drilon Hajrizi e kanë dëshmuar faktin, se në kampin e Përfaqësueses së Kosovës, po mbretëron atmosferë fantastike, para përballjeve ndaj Sllovakisë dhe Islandës.

Gjatë intervistës së Fisnik Rugovës për Asistin, paprimtas Drilon Hajrizi…

Prononcimi i Fisit dhe situata komike me Drilon Hajrizin:

 

Komentet janë të mbyllura.