Basketboll

SLLOVAKIA DHE KOSOVA E NISIN ME KËTO PESËSHE

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Sllovakia – Kosova, në takimin që zhvillohet në Bratislavë në kuadër të parakualifikimeve evropiane për Kupën e Botës 2023.

Selektori i Kosovës, Christos Marmarinos starton me këtë pesëshet:

Mala, Kastrati, Veseli, Qallaku, Zenelaj.

Përzgjedhësi i Sllovakisë e nisë kështu:

Mario Ihring, Vladimir Brodziansky

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.