Basketboll

PUBLIKOHEN 5-SHET STARTUESE: PRISHTINA – YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Prishtina dhe Ylli, ndeshje kjo e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Kryetrajneri i Prishtinës, Ljupcho Malinkov ka vendosur për këtë 5she: Azemi, Rugova, Ismaili, Janjeva, Polloshka.

Në anën tjetër, Adis Beciragic i Yllit starton me: Wilbekin, Bunjaku, Clark, Gill, Morina.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.