Basketboll

PESËSHET E PARA: PONTE PRIZRENI – PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Ponte Prizreni dhe Peja, ndeshje kjo e pesta mes këtyre dy ekipeve e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Kryetrajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati ka vendosur për këtë 5she: Hajdari, Myles, Vaughn, Zenelaj, Martin.

Dragan Radoviq starton me këtë 5she: Dendy, Walters, Berisha, Grapci, Walton.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.