Basketboll

FILLIM TEPËR I NGUSHTË NË GJYSMËFINALEN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për Superkupën e Kosovës, Prizrenit dhe Pejës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 21-22.

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Urim Zenelaj me 11 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Dardan Berisha me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.