Basketboll

PRISHTINA SIGURON FITOREN QË NË ÇEREKUN E TRETË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të parë dhe për xhiron e parë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Dritës dhe Prishtinës.

Pas çerekut të tretë po avancon bindshëm skuadra e Prishtinës me rezultat 40-92.

Te Drita deri tani u dallua, Arian Mehmeti me 14 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Don Polloshka me 20 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.