Basketboll

DERBI I XHIROS – SONTE MES PRIZRENIT 16 DHE YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Dueli kryesor së paku në letër i xhiros së tretë të Art Motion Superligës së Kosovës zhvillohet sonte në Therandë.

Prizreni 16 dhe Golden Eagle Ylli do të duelojnë mes vete, për të synuar fitoren e madhe.

Të dyja skuadrat synojnë trofetë edhe sivjet dhe për këtë edhe janë përforcuar maksimalisht me lojtarë vendorë dhe të huaj.

Kjo ndeshje starton sot nga ora 19:00 dhe transmetohet në njërën prej kanaleve të Artmotion.

Si zakonisht më të rejat para ndeshjeve, rezultatin për çdo çerek, por edhe raportet e ndeshjeve do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.