Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: PRIZRENI 16 PËRMBYS AVANTAZHIN E PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të parë për xhiron e pestë të ArtMotion Superligës ndërmjet Pejës dhe Prizrenit 16.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 43-49.

Te Peja deri tani u dallua, Dardan Berisha me 15 pikë.

Te Prizreni më i miri ishte, Ty Nichols me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.