Basketboll

REZULTAT I NGUSHTË NË PEJË 10 MINUTA PARA FUNDIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të parë për xhiron e pestë të ArtMotion Superligës ndërmjet Pejës dhe Prizrenit 16.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 59-62.

Te Peja deri tani u dallua, Dardan Berisha me 21 pikë.

Te Prizreni më i miri ishte, Ty Nichols me 23 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.