Basketboll

PRISHTINA DHE RAHOVECI NDESHEN SONTE NË KRYEQYTET

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e pestë e ArtMotion Superligës së Kosovës vazhdon sonte me një duel tejet interesant.

Sigal Prishtina dhe Rahoveci takohen në kryeqytet, për tu rikthyer te fitoret pas humbjeve në xhiron e fundit.

Të dyjat ekipet sivjet kanë bërë ndryshime të mëdha në rostere, por nuk kanë treguar formë të mirë dhe sonte synojnë marshin e pozitivitetit.

Ky duel që luhet sonte nga ora 19:00, transmetohet në njërën nga kanalet e sportit në Artmotion.

Si zakonisht më të rejat para ndeshjeve, rezultatin për çdo çerek, por edhe raportet e ndeshjeve do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.