Basketboll

REZULTAT SHUMË I NGUSHTË MES PRISHTINËS DHE PLOVDIVIT NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të vlefshëm për Ligën Ballkanike mes Prishtinës dhe Akademik Plovdivit.

Pas pjesës parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 48-46.

Te Prishtina deri tani u dallua, Lejson Zeqiri me 17 pikë.

Te Akademiku më i miri ishte, Nikolay Nikolov me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.