Basketboll

Ç3: PRISHTINA NGUSHTON AVANTAZHIN E YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të vlefshëm për finalen e Superkupës Mbarëkombëtare mes Yllit dhe Prishtinës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 55-48.

Te Ylli deri tani u dallua, Erjon Kastrati me 15 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Meriton Ismaili me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.