Basketboll

10 MINUTA NGA FUNDI: TREPÇA PO E DEMOLON RAHOVECIN!!

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të parë për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Rahovecit dhe Trepçës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat të thellë 53-86.

Te Rahoveci deri tani u dallua, Nick Banyard me 17 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 19 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.