Basketboll

TREPÇA SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI TË THELLË NDAJ ‘VRESHTARËVE’

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të parë për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Rahovecit dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat 36-57.

Te Rahoveci deri tani u dalluan, Milik Yarbrough e Nick Banyard me nga 10 pikë.

Te Trepça më të mirët ishin, Amin Hot me 16 pikë e Ty Cockfield me 12 sosh.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.