Basketboll

Ç3: PEJA +5 NDAJ BASHKIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshëm për xhiron e tetë të ArtMotion Superligës mes Bashkimit dhe Pejës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 62-67.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Anton Kazarnovski me 17 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Arian Qallaku me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.