Basketboll

TEUTA RIKTHEHET DHE SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e dytë të Ligës Unike mes Rahovecit dhe Teutës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Teutës me rezultat 50-58.

Te Rahoveci deri tani u dallua, Nick Banyard me 19 pikë.

Te Teuta më i miri ishte, Cameron Saterwhite me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.