Basketboll

FILLIM SHUMË I NGUSHTË NË TIRANË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e dytë të Ligës Unike mes Tiranës dhe Prizrenit 16.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me avantazh minimal 19-20.

Te Tirana deri tani u dallua, Endrit Hysenagolli me 6 pikë.

Te Prizreni 16 më i miri ishte, Courtney Fells me 9 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.