Basketboll

PESËSHET STARTUESE: TIRANA – PRIZRENI 16

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes të vlefshme për xhiron e dytë të Ligës Unike mes Tiranës dhe Prizrenit 16

Tirana e nisë kështu: Vogli, Hamati, Coco, Hysenagolli, Hysa.

Prizreni 16 starton kështu: Green, Hajdari, Fells, Zenelaj, Koljeviq.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.