Basketboll

Ç1: FILLIM SHUMË I NGUSHTË NË PRIZREN

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e 11-të të ArtMotion Superligës mes Bashkimit dhe Rahovecit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Bashkimit me rezultat 28-25.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Julien Lewis me 8 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Fisnik Rugova me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.