Basketboll

DRITA DHE BASHKIMI HAPIN XHIRON E FUNDIT TË STINORIT VJESHTOR

Prishtinë(AsistiOnline) – Sot dhe nesër zhvillohet xhiro e fundit e stinorit vjeshtor në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Drita e Gjilanit në cilësinë e ekipit vendas e sfidon Bashkimin e Prizrenit.

Deri tani, Drita nuk ka shënuar asnjë fitore në stinorin vjeshtor, duke regjistruar 13 humbje. Ndërkohë, basketbollistët e Bashkimit kanë regjistruar shtatë fitore dhe gjashtë humbje.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet në njërën prej kanaleve të sportit në Artmotion

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.