Basketboll

PEJA SIGURON FITOREN NË ÇEREKUN E TRETË!!

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Pejës dhe Bashkimit e vlefshëm për xhiron 15 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 80-48.

Te Peja deri tani u dallua, Stephen Maxwell me 18 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Valon Bunjaku me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.