Basketboll

PRISHTINA KTHEHET NË LOJË, 10 MINUTAT E FUNDIT TË ZJARRTA

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Prishtinës dhe Pejës e vlefshme për xhiron 16 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 61-77.

Te Prishtina deri tani u dallua, Wendell Mitchell me 19 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Tyrone White me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.