Basketboll

TREPÇA E FILLON MË MIRË SE PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Pejës e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 17-11.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.