Basketboll

TREPÇA E NISË PAK MË MIRË SE RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Rahovecit e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 14-8.

Te Trepça deri tani u dallua, Drilon Hajrizi  me 7 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Milik Yarbrough me 4 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.